X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Oslo Warszawa

już od 867 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Oslo Warszawa

Bilety lotnicze KLM Oslo Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
03 sie (pią)
KLM
Warszawa
21 sie (wto)
KLM
Oslo
02 sie (czw)
KLM
Warszawa
18 sie (sob)
KLM
Oslo
09 cze (sob)
KLM
Warszawa
12 cze (wto)
KLM
Oslo
18 lip (śro)
KLM
Warszawa
01 sie (śro)
KLM
Oslo
21 lip (sob)
KLM
Warszawa
01 sie (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Oslo Warszawa

Przewodnik po lotach KLM Oslo Warszawa

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Oslo - Warszawa linią KLM?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeżeli lecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą do środka. Najważniejsze jest to, że ten bagaż powinien mieć ustalone wymiary i wagę, tak byśmy posiadali gwarancję, że będziemy mogli go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Oslo do Warszawa należy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy zabrać dokumenty, pieniądze oraz wszelkie kosztowne rzeczy, nawet wtedy, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto spakować się w torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Oslo - Warszawa linią KLM dają nam szansę zabrania na pokład jedynie jednej torby, dlatego warto decydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niedrogo kupić na miejscu. W czasie kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je mieć na górze, żeby wszystko poszło prędko i sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Oslo - Warszawa linią KLM

Jeśli bierzemy tylko bagaż podręczny, albo chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty albo odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Oslo - Warszawa linią KLM nie posiadają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, abyśmy mieli je na sobie, a równocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik posiada własne reguły bagażowe

Planując lot samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każda linia ma własne reguły bagażowe. Dlatego trzeba sprawdzić, kto jest na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien zmieścić się w wymiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy proponujący tanie loty Oslo - Warszawa linią KLM, mają dosyć spore kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Trzeba dokładnie zobaczyć, jakie rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie ma mieć wymiary oraz wagę, bo wtedy zaoszczędzimy sporo nerwów w czasie lotu.