X
Ładowanie...

Tanie loty Ostenda Sofia

już od 544 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sofia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sofia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 paź (wto)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Gdańsk
23 paź (śro)
LOT
Sofia
29 paź (wto)
LOT
Gdańsk
24 paź (czw)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Gdańsk
25 paź (pią)
LOT
Sofia
29 paź (wto)
LOT
Gdańsk
25 paź (pią)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ostenda Sofia

Przewodnik po lotach Ostenda Sofia

niemowlę w podróży Ostenda - Sofia - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą lot samolotem zmaluchem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem prezentujemy krótką listę zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Ostenda - Sofia.

Wiek malucha a koszt biletu do Ostenda - Sofia

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach rodzica przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma stałą cenę. Starsze dzieci często muszą mieć kupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Konieczne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzynarodowych rejsów, Twój pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z niemowlakiem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z dzieckiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z dzieckiem podróżować będzie niespokrewniony opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo posiadać pisemną aprobatę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad niemowlakiem.

Przewożenie niemowlaka z Ostenda do Sofia

Maluchy poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestniezajęte krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do fotela lub wykup niemowlakowi miejscówkę. Możesz wtedy transportować malucha w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięcy

Czy pociecha może zabrać bagaż podręczny zależy od linii, z usług której