gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ostrawa Ateny

już od 781 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Czechy Ateny

Bilety lotnicze Czechy Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Praga
14 cze (pią)
Air Serbia
Ateny
21 cze (pią)
Air Serbia
Praga
14 cze (pią)
Air Serbia
Ateny
25 cze (wto)
Air Serbia
Praga
15 cze (sob)
Air Serbia
Ateny
23 cze (nie)
Air Serbia
Praga
16 cze (nie)
Air Serbia
Ateny
22 cze (sob)
Air Serbia
Praga
16 cze (nie)
Air Serbia
Ateny
24 cze (pon)
Air Serbia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ostrawa Ateny

Przewodnik po lotach Ostrawa Ateny

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Ubezpieczenie podróżne zabezpiecza przed niespodziewanymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się w czasie urlopu. Planujesz lot Ostrawa - Ateny i rozważasz wykupienie dodatkowej ochrony? Co wchodzi w zakres ubezpieczenia turystycznego? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Jakie elementy powinno zawierać ubezpieczenie

Oferty firm ubezpieczeniowych pozwalają cieszyć się wyjazdami bez zbędnych zmartwień - pomagają uporać się z rozmaitymi problemami, takimi jak hospitalizacja, choroba, kradzież walizki czy opóźnienie lotu Ostrawa - Ateny. Dostępne polisy zapewniają możliwość skorzystania z opieki medycznej, jak również pokrywają koszty badań lekarskich, zakupu leków, transportu medycznego oraz wypłacają stosowne świadczenia za wystąpienie poważnego problemu zdrowotnego. Lubisz sporty ekstremalne? Pamiętaj o sprawdzeniu, czy ubezpieczenie pokrywa koszty poszukiwań.

Na co warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie

Planujesz podróż Ostrawa - Ateny? Jeśli chcesz uzyskać kompleksową ochronę, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - może się to okazać pomocne w razie zagubienia walizek. Ciekawym rozwiązaniem jest również ochrona elektroniki - lustrzanki, laptopa czy telefonu. Tradycyjne polisy nie chronią podróżnych na wypadek powikłań schorzeń przewlekłych, jeśli więc na jakieś cierpisz, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Jak wybierać ubezpieczenie turystyczne, żeby być w pełni zadowolonym? W pierwszej kolejności należy sprawdzić tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie wypadku zobowiązuje się uiścić firma ubezpieczeniowa. Konieczne jest również skrupulatne sprawdzenie OWU.