X
Ładowanie...

Tanie loty Ostrawa Chania

już od 342 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
21 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
25 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
11 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
20 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
28 maj (wto)
Ellinair
Lot bezpośredni
Chania
04 cze (wto)
Ellinair
Lot bezpośredni
Ateny
28 maj (wto)
Ellinair
Lot bezpośredni
Chania
06 cze (czw)
Ellinair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ostrawa Chania

Przewodnik po lotach Ostrawa Chania

Czy zapalimy papierosa na trasie Ostrawa - Chania

Osoby, które są uzależnione od nikotyny, bez wątpienia zastanawiają się, czy można palić podczas podróży Ostrawa - Chania. Warto się z tą kwestią zapoznać trochę prędzej, szczególnie że niektórzy są pewne, iż będzie im można w samolocie zapalić e-papierosa. Odpowiednie informacje odnajdziemy na portalach przewoźników, lecz także na różnych forach odnoszących się do tematyki latania.

Na pokładzie Ostrawa - Chania nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że nie ma znaczenia, czy kupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten najdroższy, nie będziemy lecieć samolotem sami. Być może będą z nami dzieci, albo kobiety w ciąży, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Dlatego właśnie na pokładzie samolotu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Nie będzie tutaj miało znaczenia, czy tanie loty Ostrawa - Chania wybraliśmy na dość krótko trwającą trasę czy może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz jest za każdym razem taki sam oraz nie podlega on odwołaniu. Co więcej, dotyczy on zarówno tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, ich para też ma czasami wyrazisty aromat.

Co jeżeli w czasie trasy Ostrawa - Chania zdecydujemy się zapalić?

Jeśli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w ubikacji, to powinniśmy się przygotować na problemy. Także wybierając tanie loty Ostrawa - Chania powinniśmy posiadać świadomość, że w ubikacjach będą zamontowane odpowiednie czujniki, a więc natychmiast pójdzie informacja, że palimy. Za to złamanie zakazu grozić nam może kara finansowa, albo nawet kara więzienia, więc warto się zastanowić czy faktycznie nie przetrzymamy takiego przelotu Ostrawa - Chania bez papierosa. Dodatkowo, zostaniemy wówczas zapisani na czarną listę podróżnych u takiego przewoźnika, a tego z pewnością nie chcemy.

Czy mamy prawo przewozić papierosy na linii Ostrawa - Chania?

Zastanawiamy się w tym przypadku, czy tak naprawdę mamy możliwość przewozić ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Ostrawa - Chania oferują nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pozwoli nam przeżyć dany wyjazd bez ciągłej walki z uzależnieniem.

Musimy się dowiedzieć, jakie są wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz na pokładzie, jak również ich przewożenia. Wtedy z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy mogli się nastawić na zasady panujące podczas lotu samolotem.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Santander Praga

Tanie loty Annaba Łódź

Tanie loty Idre Genua

Tanie loty Guayaquil Madryt

Tanie loty Heerbrugg Fagurholsmyri

Tanie loty Newcastle Pune

Tanie loty Egilsstadir Saas-Fee

Tanie loty Zagrzeb Farranfore

Tanie loty Valkeala Salzburg

Tanie loty Finnair Londyn Moskwa

Tanie loty Asiana Airlines Tianjin