X
Ładowanie...

Tanie loty Ostrawa Genewa

już od 375 zł
21 lip 28 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genewa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genewa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
04 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
06 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
04 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
07 sie (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
04 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 sie (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
04 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
11 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
04 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
08 sie (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ostrawa Genewa

Przewodnik po lotach Ostrawa Genewa

Ubezpieczenie turystyczne- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed podróżą Ostrawa - Genewa? Informator dla podróżnych

Organizujesz lot Ostrawa - Genewa  i rozmyślasz nad wykupieniem specjalnej polisy ubezpieczeniowej? Jeśli Twój lot Ostrawa - Genewa jest lotem za granicę w szczególności do krajów o niepewnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małym dzieckiem, warto taką możliwość wziąć pod uwagę, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten rodzaj wydatku. Cena turystycznej polisy ubezpieczeniowej jest  adekwatna do zakresu ubezpieczenia oraz może być zmienna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed wycieczką warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować takie ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do lotu Ostrawa - Genewa pozostało już niewiele czasu i wahasz się nad wykupieniem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w mediach czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, samolot może się spóźnić, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie mówiąc już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim z obawy przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Ostrawa - Genewa dowiedz się, co obejmuje ubezpieczenie turystyczne. Przede wszystkim takie ubezpieczenie gwarantuje kompleksową opiekę podczas podróży zagranicznych i krajowych, oraz gwarantuje komfort podczas podróży lotniczych. Samo wykupienie biletu lotniczego nie zawiera ubezpieczenia bagażu, jedynie zapewnia, że linie lotnicze zrobią wszystko,co w jego mocy, aby bagaż dotarła do destynacji razem z Tobą, w całości.  Przed utratą lub zniszczeniem walizki podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia zwrot kosztów związanych z utratą, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez przewoźnika, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Odszkodowanie zostanie wypłacone również w przypadku, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Dodatkowo ubezpieczyciel zapewnia zwrot kosztów za opóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Opróćz tego możesz zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w kraju docelowym, kradzieży pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w Genewa oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zaczyna obowiązywać w momencie przekroczenia granicy Polski przez Ubezpieczonego w terminie określonym w formularzu ubezpieczenia.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy dokładnie wybrać daty trwania okresu ubezpieczenia, tzn. daty wylotu i powrotu.