X
Ładowanie...

Tanie loty Ostrawa Graz

już od 1064 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Graz

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Graz
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 cze (pią)
Austrian Airlines
Graz
23 cze (sob)
Lufthansa
Warszawa
26 cze (wto)
Austrian Airlines
Graz
30 cze (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
26 cze (wto)
Austrian Airlines
Graz
03 lip (wto)
Austrian Airlines
Warszawa
26 cze (wto)
Austrian Airlines
Graz
04 lip (śro)
Austrian Airlines
Warszawa
27 cze (śro)
Austrian Airlines
Graz
30 cze (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ostrawa Graz

Przewodnik po lotach Ostrawa Graz

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, hałas, nowa sytuacja – jest to na pewno trudne przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się spodziewać przed wylotem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze, by zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Kiedy latasz na terenie Unii Europejskiej, konieczny będzie jedynie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Ostrawa - Graz, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic zabierać, potrzebne jest tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszelkie drobiazgi, które masz w spodniach, połóż tam także neseser, płaszcz czy szalik.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Ostrawa - Graz

Tanie loty zazwyczaj dają ci wnieść tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on tak pakowny, że na pewno się w nim pomieścisz. Jednak należy każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż bez problemu odbył kontrolę, a skomplikowana struktura mocno skręconych bluzek nie była rozwalona.

Na górze ułóż potrzebne dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć przy odprawie. Zrób tak, by by na górze znajdowała się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem torby trzeba położyć także butelki z napojami. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będziesz musiał niszczyć starannie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej znajdź informację, co można zabrać do środka w tanich lotach Ostrawa - Graz.