X
Ładowanie...

Tanie loty Ostrawa Malmo

już od 169 zł
14 lip 21 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malmo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malmo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
29 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
27 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
11 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
11 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ostrawa Malmo

Przewodnik po lotach Ostrawa Malmo

Rent a car w czasie podróży Ostrawa - Malmo- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla turystów

Wybierasz się z partnerem lub partnerką w podróż Ostrawa - Malmo, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości ciekawych zabytków podczas całego pobytu? Jeśli masz kolejne fundusze, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Ostrawa - Malmo. Możesz tego dokonać po wylądowaniu lub przed wyjazdem przez Internet przy pomocy naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie samochodu, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu samochodu, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed wyjazdem Ostrawa - Malmo wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba skontrolować czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem pozostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru auta nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili zwrotu samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.