X
Ładowanie...

Tanie loty Ostrawa Palma De Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ostrawa Palma De Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ostrawa Palma De Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ostrawa Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Ostrawa Palma De Mallorca

Najpopularniejsze kierunki na urlop w 2018 roku

Tanie loty Ostrawa - Palma De Mallorca  ułatwiają podróżowanie we wszystkich kierunkach za niewielką kwotę. Jednak nadal niektóre trasy charakteryzują się większą popularnością niż inne – przede wszystkim z uwagi na liczbę miejsc do zwiedzania i znane i ciekawe kurorty. Dowiedz się, które miejsca są zazwyczaj wybierane w te wakacje.

Tanie loty w Europie

Od bardzo dawna na szczycie listy szczególnie chętnie wybieranych kierunków na wypoczynek utrzymują się wielkie europejskie stolice. Włochy i Grecja ciągle są na topie. Tanie loty Ostrawa - Palma De Mallorca  przeważnie proponują podróżnym wypad do Aten i Rzymu, co zasadniczo wpisuje się w trendy. Wiele osób rezygnuje z leżenia przy basenie na rzecz zwiedzania interesujących miast. Na fali tej mody bardzo wielu podróżych wypoczywa w Amsterdamie albo Pradze.

Ogromną powszechnością mogą pochwalić się Portugalia i Hiszpania. Przede wszystkim małe miasteczka, gdzie można zauroczyć się lokalną kuchnią. Ale typowe kurorty też ciągle przyciągają turystów.

Wyspy Kanaryjskie dalej modne

To z pewnością się nie zmieni – Wyspy Kanaryjskie zawsze będą w modzie. Oczywiście na szczycie listy najczęściej wybieranych kierunków wpisane są na stałe Tenaryfa i Grand Canaria, a szczególnie jej wschodnia strona.

Urocze hotele, wspaniałe plaże i cudowne słońce – czyż to nie przepis na urlop idealny? Aby zarezerwować niedrogie loty trzeba bardzo z uwagą przeszukiwać promocje i oferty tanich lotów Ostrawa - Palma De Mallorca. Przecież to zdecydowanie bardzo oblegany kierunek.

Nowy lider: Izrael

W ciągu ostatnich lat szalonym powodzeniem charakteryzują się podróże do Izraela. I te z biurem podróży, jak i robione na własną rękę. Tanie loty umożliwiają zwiedzenie tego wyjątkowego zakątka świata za niewielkie kwoty. Atrakcyjność tego kraju wzrosła zeszłym roku niemal trzykrotnie.

Cieszącym się największym powodzeniem miastem jest oczywiście Tel Awiw, szczególne miasto z wspaniałą plażą, które tętni życiem przez całą dobę.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Antwerpia Grundarfjordur

Tanie loty Zug Odense

Tanie loty Hyderabad Lyon

Tanie loty Horsens Salzburg

Tanie loty Jerez De La Frontera Grundarfjordur

Tanie loty Karlskoga Guderup

Tanie loty Ancona Tampere

Tanie loty Stara Zagora Preveza

Tanie loty Ryanair Berlin Algier

Tanie loty Oslo Wuhan

Tanie loty Ryanair wylot z: Perugia