X
Ładowanie...

Tanie loty Ostrawa Saloniki

już od 86 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Saloniki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Saloniki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
12 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
02 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
03 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ostrawa Saloniki

Przewodnik po lotach Ostrawa Saloniki

Regularne linie lotnicze- czym różnią się od niskokosztowych przewoźników i co oferują w ramach ceny biletu Ostrawa - Saloniki?

Wybierając oferty rejsów do Ostrawa - Saloniki zastanawiasz się, czemu oferta cenowa biletów regularnych linii lotniczych jest zazwyczaj nieco wyższa niż koszt biletów tanich linii lotniczych na tej samej trasie Ostrawa - Saloniki? Głównie jest to związane z lepszą jakością usług, możliwością zmian zakupionych biletów oraz wyborem długich lotów międzykontynentalnych. Zwiększone koszty biletu odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na dużych lotniskach Ostrawa - Saloniki, dobrze skomunikowanych z centrum oraz większą ilością załogi. Maszyny regularnych przewoźników są mniej eksploatowane i najczęściej przebywają na lotnisku dłużej ułatwiając pasażerom przejście przez formlaności lotniskowe. Nie oznacza to, że zawsze koszty ich biletów będą mniej opłacalne. Teraz przy rozwoju konkurencji usług lotniczych tradycyjni przewoźnicy, również ogłaszają promocje na bilety, głównie kiedy wylot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz ustrzelić promocję na lot tradycyjnymi liniami lotniczymi polecamy zapisać się na Alarm Cenowy dostępny na naszej witrynie FRU.PL , który pomoże wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższa jakość lotu, czyli kolejne możliwości dla turysty

Regularne linie lotnicze dają możliwość  wyboru zakupu miejsca w różnych klasach rezerwacyjnych. Kategorie rezerwacyjne dzielą się na klasę ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które określają cenę biletów, standard obsługi pasażerskiej oraz usytuowanie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u tańszych przewoźników. Oprócz komfortu związanego ze zwiększoną powierzchnią na pokładzie, możemy spodziewać się: posiłku w trakcie lotu, napojów czasem nawet alkoholu, dostępu do gazet, muzyki, możliwości nadania bagażu głównego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem kabinowym oraz szybkiej odprawy na lotnisku.W zależności od prestiżu linii lotniczych w trakcie długich rejsów na podrózującego czekają rzeczy takie jak poduszka oraz koc.