X
Ładowanie...

Tanie loty Ostrawa Saragossa

już od 2126 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Saragossa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Saragossa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 cze (nie)
Iberia
Saragossa
01 lip (nie)
Iberia
Warszawa
26 cze (wto)
Lufthansa
Saragossa
30 cze (sob)
Warszawa
26 cze (wto)
Lufthansa
Saragossa
03 lip (wto)
Warszawa
22 cze (pią)
Lufthansa
Saragossa
30 cze (sob)
Warszawa
22 cze (pią)
Lufthansa
Saragossa
02 lip (pon)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ostrawa Saragossa

Przewodnik po lotach Ostrawa Saragossa

Odprawa przed rejsem – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Ostrawa - Saragossa

Podchodzenie do odprawy przed wylotem niestety całkiem długo trwa. To właśnie aby się jej poddać musisz przyjechać na lotnisko aż o dwie godziny przed lotem. To czas, kiedy otrzymasz kartę pokładową i gdy możesz nadać bagaż. Sprawdź, jak wygląda podchodzenie do odprawy na lotnisku i w jaki sposób możesz ją lepiej zorganizować.

Odprawa biletowo-bagażowa

Na początku wyszukaj swoją bramkę na lotnisku. Wcześniej wyciągnij także potrzebne dokumenty – potrzebujesz dowodu i paszportu. Trzeba także zabrać ze sobą kod rezerwacji online, jeżeli kupiłeś bilet przez Internet. Tanie loty Ostrawa - Saragossa coraz rzadziej potrzebują biletów papierowych, nie masz takiej potrzeby więc niczego drukować.

W trakcie takiej odprawy nadajesz bagaż rejestrowany, który będzie zważony i powędruje do samolotu. W ostatnim kroku dostaniesz kartę podkładową i masz możliwość natychmiast przystąpić do kontroli bezpieczeństwa. Oznacza to, że skontrolowane zostają rzeczy zabierane w bagażu podręcznym. Należy także włożyć do skrzynki wszystkie narzędzia elektryczne, pasek do spodni i kurtki i płaszcze. Później już możesz przystąpić do wejścia na pokład.

Odprawa online

W tanich lotach Ostrawa - Saragossa i zazwyczaj także w standardowych liniach lotniczych, możesz zrobić odprawę przez Internet. To zdecydowanie bardzo szybki i wygodny sposób. Dzięki temu szybko dostaniesz kartę pokładową, możesz więc szybko przejść odprawę. Warto wiedzieć, że odprawa online jest z reguły możliwa jedynie dla turystów, mających tylko bagaż podręczny.

Odprawianie się online to także o wiele tańsza alternatywa. Z zasady standardowe linie lotnicze pobierają dodatkową opłatę za wydrukowanie na lotnisku karty pokładowej. Nie jest to jednak regułą.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, jacy przewoźnicy latają na trasie Ostrawa - Saragossa