X
Ładowanie...

Tanie loty Otopeni Arpt Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Otopeni Arpt Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Otopeni Arpt Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Otopeni Arpt Warszawa

Przewodnik po lotach Otopeni Arpt Warszawa

Tanie loty Bucharest (Otopeni International) - Warszawa z przesiadkami– organizacja i porady

Od czasu do czasu nie możesz do celu dotrzeć jedną linią. Od czasu do czasu na przykład może się okazać, że loty z przesiadkami są o wiele tańsze i korzystniejsze. Naprawdę nie ma powodów do obaw. Poznaj wszystko, co musisz wiedzieć o lotach łączonych na trasie Bucharest (Otopeni International) - Warszawa.

Przesiadki na jednym bilecie

Kupując lot z przesiadkami w liniach regularnych, najczęściej wszelkie przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. To sprawia, że odprawiasz się wyłącznie jeden raz i od razu zostają ci wydane karty pokładowe. Tanie loty Bucharest (Otopeni International) - Warszawa rozpatrują jednak każdą zmianę samolotu jako kolejny przelot. W tym przypadku musisz odprawić się przed każdym lotem. Podczas gdy przesiadka odbywa się na terenie kraju wymagającym wiz, musisz dodatkowo znaleźć czas na kontrolę.

Wynika z tego, że konieczności ciągłego przesiadania się na trasie Bucharest (Otopeni International) - Warszawa nie są wcale mało komfortowe. Co więcej, jest to idealny sposób na kupienie tańszych biletów. Narzędzie Smart Connection pozwala na zarezerwowanie tańszych biletów przesiadkowych. Różnica w cenie może wynieść około 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

To właśnie ten element, który niepokoi podróżujących. To faktycznie nerwowa sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak to zorganizować. Ile czasu potrzeba na odnalezienie się na lotnisku? Z reguły sami przewoźnicy to wyznaczają. Bardzo rzadko zdarza się tak, że musisz od razu przejść do innej bramki. Najczęściej bez problemu zdążysz jeszcze wypić kawę. Jeżeli się spóźnisz, linie lotnicze w tym przypadku zaoferują ci pomoc i wyszukują ci siedzenie w następnym samolocie.

W opcji Smart Connection z reguły czas oczekiwania trwa parę godzin. Jednak nie obawiaj się, nie stracisz czasu. Przesiadki wypadają w najpiękniejszych miejscach na ziemi. Możesz zobaczyć barwny Paryż czy klimatyczną Barcelonę i spokojnie wrócić na lotnisko.