X
Ładowanie...

Tanie loty Oviedo Marrakesz

już od 237 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Marrakesz

Bilety lotnicze Hiszpania Marrakesz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Madryt
14 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marrakesz
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marrakesz
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marrakesz
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
07 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marrakesz
16 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
07 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marrakesz
17 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Oviedo Marrakesz

Przewodnik po lotach Oviedo Marrakesz

Bagaż dziecięcy-wskazówki dla lecących na trasie Oviedo - Marrakesz

To czy dziecko może posiadać swój bagaż kabinowy określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Oviedo - Marrakesz. Zazwyczaj to kwestia wieku dziecka oraz przewoźników, z którymi latasz. Jeśli  lecisz z maluchem w wieku do drugiego roku życia większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu podręcznego rodzica w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy pociecha ukończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż główny a zasady jego przewozu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Oviedo - Marrakesz. Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych opłat do samolotu możesz zabrać wózek składany, który nie jest dodany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj w trakcie odprawy bagaży  tylko przekaż obsłudze tuż przed wejściem na pokład samolotu Oviedo - Marrakesz. Wózek ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Oviedo, jak i po lotnisku docelowym w Marrakesz. Jeśli dany przewoźnik narzuca transport dziecka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale może odliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego rodzica. Inne przedmioty dziecięce nie służące bezpośrednio do przewozu niemowlaka trzeba odprawić jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy cenowej określonej przez przewoźnika. Zarówno w przypadku lotu osoby dorosłej, jak i w przypadku lotu z niemowlakiem opiekuna obowiązują ograniczenia w przewozie pokarmów oraz płynów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym mleko, które możesz zabrać na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.