X
Ładowanie...

Tanie loty Oviedo Tanger

już od 70 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Tanger

Bilety lotnicze Hiszpania Tanger

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sevilla
14 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Tanger
17 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sevilla
21 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Tanger
24 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sevilla
13 cze (czw)
Vueling Airlines
Tanger
19 cze (śro)
Vueling Airlines
Malaga
13 cze (czw)
Vueling Airlines
Tanger
19 cze (śro)
Vueling Airlines
Sevilla
13 cze (czw)
Vueling Airlines
Tanger
18 cze (wto)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Oviedo Tanger

Przewodnik po lotach Oviedo Tanger

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale często po prostu lotnisko. Tłok, hałas, nowa sytuacja – jest to przecież stresujące przeżycie. Podpowiadamy, czego powinieneś się obawiać przed pierwszym lotem i jak się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest wcale przerażająca. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie wszelkie dokumenty. Jeżeli podróżujesz na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Oviedo - Tanger, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic wydrukować, potrzebne jest tylko numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się przy taśmie wszystkie drobiazgi, które nosisz w kieszeniach, połóż tam także torbę, odzienie wierzchnie lub szalik.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Oviedo - Tanger

Tanie loty zazwyczaj dają ci wziąć wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on tak duży, że bez problemu się do niego spakujesz. Jednak należy każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja mocno skręconych podkoszulek nie była zburzona.

Na szczycie ułóż ważne dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć w trakcie odprawy. Postaraj się żeby pod ręką znalazła się i kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty powinny być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem walizki trzeba położyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będziesz musiał burzyć sumiennie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, zawczasu dowiedz się, co można wziąć na pokład w tanich lotach Oviedo - Tanger.