X
Ładowanie...

Tanie loty Pafos Tegel Arpt

już od 108 zł
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tegel Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tegel Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
20 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
05 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pafos Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Pafos Tegel Arpt

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla turystów

Planujesz lot samolotem do Pafos - Berlin (Tegel Airport) i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za zabranie takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Pafos - Berlin (Tegel Airport), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, soków, alkoholu. Jeżeli mamy cenne przedmioty to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie żywności oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Pafos - Berlin (Tegel Airport). W bagażu kabinowym nie mogą  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, czyli takie, które mogą posłużyć za narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja lot do Pafos - Berlin (Tegel Airport) nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Pafos - Berlin (Tegel Airport) możesz kupić niezbędne rzeczy.