X
Ładowanie...

Tanie loty Palermo Ateny

już od 188 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Palermo Ateny

Przewodnik po lotach Palermo Ateny

Podczas lotu Palermo - Ateny należy stosować się do poleceń załogi lotu

Wsiadając na pokład samolotu jesteśmy zdani w pewnym sensie na jego załogę. Tu nie możemy o niczym sami zdecydować, a to znaczy, że powinniśmy się podporządkować informacjom, jakie będą przekazywane w naszą stronę. Dlatego też, warto pamiętać o tym, że obsługa lotu Palermo - Ateny jest dobrze wyszkolona, potrafi we właściwy sposób działać w nieprzewidzianych wypadkach, a jeśli będziemy stosować się do ich poleceń, to nic niedobrego nie będzie miało możliwości nam się stać.

Podczas lotu Palermo - Ateny zajmą się nami profesjonaliści

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że linie lotnicze dokładają sił, żeby ich personel był jak najwspanialej wyszkolony. Przez to do stewardess oraz stewardów będzie należeć zagwarantowanie nam bezpieczeństwa. Także jeżeli wykupimy tanie loty Palermo - Ateny, mamy prawo stać się pewni, że przed startem sprawdzą oni czy schowki bagażowe będą właściwie zabezpieczone, czy wszystko dobrze jest z drzwiami, czy wszyscy mają dopięte pasy. W dodatku w czasie lotu Palermo - Ateny także będą się przechadzać po pokładzie, tak żeby sprawdzić czy nie dzieje się coś niedobrego, co wymaga niezwłocznego przekazania kapitanowi lotu.

Zasady bezpieczeństwa podczas lotu Palermo - Ateny

To także do załogi samolotu będzie należeć, żeby przed startem Palermo - Ateny przekazać pasażerom informacje w odniesieniu do zachowań w razie niespodziewanych sytuacji. Należy ich posłuchać, ponieważ chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo oraz o to, żebyśmy w razie czego, umieli działać we właściwy sposób. Również tanie loty Palermo - Atenydają nam gwarancję, że na pokładzie samolotu znajdą się ludzie, którzy naprawdę potrafią udzielić pierwszej pomocy. Podczas startu oraz podchodzenia do lądowania przypilnują oni, żeby wszystkie miseczki i luźne rzeczy były usunięte, tak żeby nie dochodziło do żadnego zagrożenia. A jeśli coś nas zaniepokoi, to zawsze możemy się skierować do załogi ze swoim problemem, bez wątpienia chętnie nam pomogą.

Załoga jest odpowiedzialna za nasze bezpieczeństwo. Przez to tak ważne jest, żebyśmy stosowali się do ich poleceń, abyśmy uważnie ich słuchali i abyśmy się do nich odnosili z odpowiednim szacunkiem. I nie będzie miało tutaj znaczenia, że zgodziliśmy się na tanie loty Palermo - Ateny. To specjaliści w swojej dziedzinie więc powinniśmy potrafić to docenić.