X
Ładowanie...

Tanie loty Palermo Chania

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Palermo Chania

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Palermo Chania

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Palermo Chania

Przewodnik po lotach Palermo Chania

Odwołany lub opóźniony lot Palermo - Chania. A co, jeśli samolot Palermo - Chania jest opóźniony

Opóźniony rejs – to jest najbardziej przerażająca wizja osób czekających na przesiadkę. Widmo opóźnionego startu możne napędzić strachu także innym podróżnym. Dowiedz się, co wtedy, jeśli twój samolot będzie anulowany albo będzie mocno opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są powszechne. To najczęściej rzadkie wypadki, które można usprawiedliwić złą aurą, manifestacjami na w miejscu przylotu albo awariami mechanicznymi. Jednakże nie wpływa to na to, że w chwili podania informacji, pasażerowie zazwyczaj są bardzo zdenerwowani. Jednakże nie masz się czym martwić – nie zostajesz zostawiony bez pomocy. Organizator lotu odpowiada za ciebie.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Palermo - Chania, obowiązują się do znalezienia dla ciebie siedzenia następnym samolocie, jeżeli z tego powodu nie zdążysz na przesiadkę. Ponadto muszą dostarczyć klientom jedzenie i napoje, a jeśli czekanie na start znacząco się wydłuża, również nocleg. Masz możliwość zorganizowania tego samodzielnie, na przykład znajdując hotele w małej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Jeżeli lot będzie opóźniony lub odwołany możesz żądać odszkodowania nie tylko od twojej polisy. Przede wszystkim przewoźnik jest zobowiązana ponieść koszty przebukownia biletu i przykładowo przewiezienia cię na inne lotnisko. Na dodatek masz prawo także domagać się odszkodowania. Masz na to tydzień.

Rekomensata przysługuje ci, jeśli opóźnienie trwa dłużej niż 3 godziny. Można dostać zwrot kosztów biletu. Wysokość wypłacanych środków wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Palermo - Chania. Nie dostaniesz go tylko w przypadku, jeśli opóźnienie było związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy jakimś wydarzeniem losowym.