X
Ładowanie...

Tanie loty Palermo Oristano

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Palermo Oristano

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Palermo Oristano

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Palermo Oristano

Przewodnik po lotach Palermo Oristano

Odprawa na lot z Palermo do Oristano

Tanie loty Palermo - Oristano to tylko pierwszy krok do podróży. Musisz jeszcze przejść pomyślnie odprawę biletowo-bagażową. Warto wiedzieć, że linie lotnicze zwykle proponują kilka jej rodzajów. Radzimy je poznać, aby wszystko poszło na lotnisku sprawnie i szybko. Warto też wiedzieć, że rodzaj odprawy często zależy od linii lotniczej. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

Tanie loty Palermo - Oristano - tradycyjna odprawa na lotnisku

Podczas odprawy musisz zgłosić się do odpowiedniego stanowiska, gdzie otrzymasz kartę pokładową oraz nadasz bagaż rejestrowany. Numer stanowiska znajdziesz na tablicy informacyjnej lub poznasz w punkcie informacji. Następnie udaj się na kontrolę paszportową i osobistą. Pamiętaj, aby sprawdzić, o której musisz być na lotnisku – nawet aż około 2-3 godzin przed odlotem. Warto też wiedzieć, że tradycyjna odprawa w tanich liniach lotniczych jest płatna dodatkowo!

Tanie loty Palermo - Oristano - wygodna odprawa online

Wygodniejszym rozwiązaniem jest jednak odprawa online, gdyż proces ten trwa kilka minut, a na lotnisko możesz dotrzeć później niż dwie godziny przed odlotem. Wystarczy, że wypełnisz formularz przez Internet i podasz wymagane dane, a wygenerujesz kartę pokładą. Musisz ją tylko wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.

W automacie, kiosku lub… przez smartfon

Możliwość samodzielnego odprawienia się to niższe koszty dla linii lotniczej, a dla nas wygoda i oszczędność czasu, dlatego też zyskała tak dużą popularność. Chętnie dokonujemy też odpraw na lotnisku, ale w automacie czy też kiosku. W ten sposób można się odprawić 72 godziny przed wylotem, a najpóźniej dwie. W kilka minut wydrukujesz kartę pokładową i możesz udać się na kontrolę osobistą i paszportową.

Coraz większą popularność zdobywa też możliwość samodzielnej odprawy przez smartfon. Musisz jedynie pokazać pracownikowi samolotu specjalny kod, który pełni rolę karty pokładowej.