X
Ładowanie...

Tanie loty Palermo Pantelleria

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Palermo Pantelleria

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Palermo Pantelleria

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Palermo Pantelleria

Przewodnik po lotach Palermo Pantelleria

Dziecko w podróży Palermo - Pantelleria - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą podróż samolotem z dzieckiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy krótką wykaz zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim pojedzie na wymarzony lot Palermo - Pantelleria.

Wiek malucha a cena biletu do Palermo - Pantelleria

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma symboliczną kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć wykupiony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich specjalne promocje.

Niezbędne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych rejsów, Twoje pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko w pojedynkę musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z maluchem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem lecieć będzie niespokrewniony opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo mieć pisemną zgodę rodziców oraz  upoważnienie do opieki nad niemowlakiem.

Przewożenie malucha z Palermo do Pantelleria

Maluchy poniżej dwóch lat, przede wszyskim podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestniezajęte fotel możesz przypiąć pociechę pasami do fotela lub opłać dziecku fotel. Możesz wtedy transportować malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięce

Czy niemowlak może mieć bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego