X
Ładowanie...

Tanie loty Palermo Stansted Arpt

już od

14 maj 21 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Palermo Stansted Arpt

Bilety lotnicze Palermo Stansted Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Palermo Stansted Arpt

Przewodnik po lotach Palermo Stansted Arpt

niemowlę w podróży Palermo - London (Stansted) - poradnik dla opiekunów

Planujesz wycieczkę samolotem zmaluchem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej prezentujemy krótką zbiór zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Palermo - London (Stansted).

Wiek dziecka a koszt biletu do Palermo - London (Stansted)

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku dziecka i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie żąda opłaty albo ma symboliczną opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne zniżki.

Obowiązkowe dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z dzieckiem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha w pojedynkę musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie spokrewniony opiekun w trakcie podróży musi bezwzględnie posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie malucha z Palermo do London (Stansted)

Maluchy poniżej dwóch lat, najczęściej latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  tuż obok jestpuste krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do siedziska lub zarezerwuj dziecku krzesło. Masz wtedy możliwość transportować malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dla dziecka

Czy dziecko może posiadać walizkę zależy od linii lotniczych, z usług której