X
Ładowanie...

Tanie loty Palma De Mallorca Bilbao

już od 608 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bilbao

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bilbao
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
15 lis (pią)
Eurowings
Bilbao
20 lis (śro)
Eurowings
Berlin
18 lis (pon)
Eurowings
Bilbao
21 lis (czw)
Eurowings
Wrocław
20 mar (pią)
Lufthansa
Bilbao
31 mar (wto)
Lufthansa
Wrocław
21 mar (sob)
Lufthansa
Bilbao
31 mar (wto)
Lufthansa
Wrocław
23 mar (pon)
Lufthansa
Bilbao
31 mar (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Palma De Mallorca Bilbao

Przewodnik po lotach Palma De Mallorca Bilbao

Tanie loty Palma De Mallorca - Bilbao dla małego podróżnika – bilety dla dzieci

Samolotem może podróżować również dziecko. W czasie polowania na tanie loty, trzeba od razu podać informację, że szukasz biletu dla niepełnoletniego. Podpowiadamy, jak zarezerwować bilet dla dziecka.

Rezerwacja lotu dla dziecka

Znajdując bilet trzeba natychmiast zaznaczyć ile lat mają podróżni. Metoda podziału biletów jest różny w innych liniach lotniczych. Zasadniczo jednakże wybiera się, czy podróżnym jest dziecko do lat 2, od 2 do 12 (ewentualnie 13) roku życia, czy starsze dziecko.

Bilet dla dziecka powinien być wystawiony na jej nazwisko. To dziecka data urodzenia i pesel koniecznie muszą pojawić się na karcie pokładowej, a nie rodzica, który robi rezerwację. Jednak w inny sposób sprawa wygląda, jeśli chcesz przewozić dziecko do 2 roku życia na kolanach i nie zamierzasz płacić za dodatkowe miejsce. Ale w tym wypadku masz możliwość zabrania wyłącznie jednego bagażu podręcznego.

Koszt biletów dla dzieci

W tanich lotach Palma De Mallorca - Bilbao i w standardowych liniach lotniczych zazwyczaj są niezmienne ceny za miejsca dla maluchów. W tym pierwszym przypadku czasem oczywiście ulegają przecenom, tak jak standardowe bilety. Nastolatki powyżej 13-14 roku życia z reguły płacą 100% ceny za bilety.

Kiedy lecisz z niemowlęciem na kolanach i nie będziesz potrzebować dla niego kolejnego miejsca, będziesz musiał zapłacić jedynie mniej więcej 20% biletu dla dorosłych. Maluchy do 2 roku życia siedzące na własnym siedzeniu muszą zapłacić więcej za bilety, ich cena wynosi od 50 do 100% normalnego biletu który kupuje dorosły.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, które linie lotnicze kursują na trasie Palma De Mallorca - Bilbao