gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Palma De Mallorca Dusseldorf

już od 82 zł
21 sie 28 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dusseldorf

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dusseldorf
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bydgoszcz
07 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
21 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
25 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
26 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
02 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
26 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
24 wrz (pon)
Ryanair
Dusseldorf
26 wrz (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Palma De Mallorca Dusseldorf

Przewodnik po lotach Air France Palma De Mallorca Dusseldorf

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Palma de Mallorca - Dusseldorf linią Air France może być bardzo stresująca, co jest związane także z koniecznością przejścia odprawy. Jak wygląda odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą podróż Palma de Mallorca - Dusseldorf linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przyjedź na lotnisko na 2 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer miejsca i data odlotu.

Jak przebiega kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi np. o pasek od spodni, monety czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach przeprowadzana jest kontrola osobista.

Jak uprościć odprawę

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który kieruje do specjalnego rękawa lub busu rozwożącego podróżnych do samolotu. Warto także podkreślić, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Palma de Mallorca - Dusseldorf pozwala przejść odprawę online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.