gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Palma De Mallorca Puerto Vallarta

już od 2124 zł
29 sie 05 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Puerto Vallarta

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Puerto Vallarta
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Panama
27 gru (czw)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Puerto Vallarta
30 gru (nie)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Panama
26 gru (śro)
Aeromexico
Puerto Vallarta
28 gru (pią)
Aeromexico
Panama
26 gru (śro)
Aeromexico
Puerto Vallarta
29 gru (sob)
Aeromexico
Panama
26 gru (śro)
Aeromexico
Puerto Vallarta
31 gru (pon)
Aeromexico
Panama
27 gru (czw)
Aeromexico
Puerto Vallarta
31 gru (pon)
Aeromexico
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Palma De Mallorca Puerto Vallarta

Przewodnik po lotach Palma De Mallorca Puerto Vallarta

Bagaż dla dziecka-wskazówki dla lecących na trasie Palma de Mallorca - Puerto Vallarta

To czy pociecha może mieć swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Palma de Mallorca - Puerto Vallarta. Głównie to kwestia wieku pociechy oraz linii lotniczych, z którymi lecisz. Jeśli  podróżujesz z dzieckiem w wieku do drugiego roku życia znaczna część linii lotniczych podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy pociecha skończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż podręczny jak i bagaż rejestrowany a zasady jego przewozu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Palma de Mallorca - Puerto Vallarta. Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż rodzica. Bez dodatkowych kosztów do samolotu masz prawo wziąć wózek składany, który nie jest dodany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj w trakcie odprawy walizek  tylko oddaj załodze tuż przed wejściem na pokład samolotu Palma de Mallorca - Puerto Vallarta. Spacerówka ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Palma de Mallorca, jak i po lotnisku docelowym w Puerto Vallarta. Jeśli dana linia lotnicza narzuca transport niemowlaka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale zdarza się, że odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego rodzica. Inne przedmioty niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do transportu niemowlaka należy odprawić jako kolejny bagaż odprawiany według taryfy cenowej określonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku lotu osoby dorosłej, jak i w przypadku podróży z niemowlakiem rodzica obowiązują ograniczenia w przewozie żywności oraz płynów. Szczególnym przypadkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które masz prawo zabrać na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.