X
Ładowanie...

Tanie loty Palma De Mallorca Saloniki

już od 170 zł
27 lip 03 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Saloniki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Saloniki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
09 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
07 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
21 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
25 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Palma De Mallorca Saloniki

Przewodnik po lotach Palma De Mallorca Saloniki

Jak zmniejszyć lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Dyskomfort przed wejściem na pokład samolotu jest typowy dla osób, nie mających doświadczenia z lataniem. Jednak już silny strach, który paraliżuje pomimo wcześniejszych doświadczeń i mocny stres są już bardziej problematyczne. I mogą zamienić normalny, bezproblemowy rejs w tragedię. Podpowiadamy, co zrobić, by trochę opanować nerwy i móc bezproblemowo sięgać do szerokiej oferty tanich lotów Palma de Mallorca - Saloniki.

Awiofobia, czyli czego w zasadzie się boimy

Awiofobia dotyczy zarówno strachu przed katastrofą, jak i zamknięcia na pokładzie samolotu. To przecież nieduża przestrzeń i nie wszyscy czują się w niej szczególnie komfortowo.

Z logicznego punktu widzenia awiofobia wydaje się naprawdę nielogiczna – na całym golobie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie 1 na 29 milionów lotów kończy katastrofą. To sprawia, że pomocna może okazać się racjonalizacja lęków. Na uspokojenie się jest ponadto o wiele więcej metod i naprawdę należy spróbować – ponieważ dzięki tanim lotom Palma de Mallorca - Saloniki możesz dostać się do każdego zakątka świata.

Jak poradzić sobie z lękiem przed lataniem

Po pierwsze musisz zorganizować wszystko tak, żebyś czuł się naprawdę wygodnie. Wyczerpani, gorąco i pragnienie powodują większy stres. Z tego względu przed wylotem dobrze się wyśpij, a na rejs ubierz się w naturalne materiały i weź kilka warstw. Ponadto koniecznie odstaw pobudzające rzeczy. Jeśli myślisz, że napoje procentowe lub duża kawa ułatwią ci się odstresować, to jesteś w błędzie – tylko zmaksymalizują nerwy. Zamiast nich zdecyduj się na wodę i soki.

Po drugie, postaraj się nie myśleć o tym. Rozmowa z miłą osobą, słuchanie ulubionej muzyki, dobra komedia czy skupienie na dobrym kryminalne na pewno okaże się pomocne. W chwilach napadów paniki zastosuj kilka prostych ćwiczeń relaksujących, dla przykładu skup się na napinaniu i rozluźnianiu różnych mięśni. Strach można opanować, i już po kilku lotach oswoisz się i z przyjemnością zaczniesz planować kolejne wyjazdy i szperać w ofertach tanich lotów Palma de Mallorca - Saloniki.