X
Ładowanie...

Tanie loty Palma De Mallorca Trondheim

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Palma De Mallorca Trondheim

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Palma De Mallorca Trondheim

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Palma De Mallorca Trondheim

Przewodnik po lotach Palma De Mallorca Trondheim

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – to z pewnością mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się obawiać przed pierwszym lotem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest wcale stresująca. Najbardziej istotne, by mieć pod ręką potrzebne dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Europy, niezbędny będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Palma de Mallorca - Trondheim, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic drukować, potrzebne jest wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszystkie drobiazgi, które nosisz w kieszeniach, połóż tam także torbę, płaszcz czy szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Palma de Mallorca - Trondheim

Tanie loty z reguły dają ci wziąć wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco przestronny, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednakze trzeba każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie przeszedł kontrolę, a skomplikowana konstrukcja ciasno skręconych bluzek nie została zniszczona.

Na szczycie ułóż potrzebne dokumenty – niebawem będziesz musiał je zaprezentować przy odprawie. Postaraj się aby na górze znajdowała się i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem torby warto umieścić także butelki z napojami. Jeśli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będziesz musiał niszczyć sumiennie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, zawczasu sprawdź, jakie przedmioty można wziąć na pokład w tanich lotach Palma de Mallorca - Trondheim.