X
Ładowanie...

Tanie loty Palma de Mallorca Barcelona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Palma de Mallorca Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Palma de Mallorca Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Palma de Mallorca Barcelona

Przewodnik po lotach Palma de Mallorca Barcelona

Odprawa przed lotem – wszystko co musisz wiedzieć o odprawie w tanich lotach Palma De Mallorca - Barcelona

Odprawa przed wylotem niestety jest długotrwałe. To właśnie z tego powodu należy być na lotnisku nawet o dwie godziny wcześniej. To czas, kiedy wydadzą ci karta pokładowa i kiedy będziesz mógł wysłać walizki. Dowiedz się, jak wygląda odprawianie się na lotnisku i w jaki sposób możesz ją przyspieszyć.

Odprawa biletowo-bagażowa

Wyszukaj swoją bramkę na lotnisku. Zawczasu przygotuj też potrzebne dokumenty – musisz mieć ze sobą dowód i paszport. Powinieneś też zabrać ze sobą numer rezerwacji online, jeśli znalazłeś bilet w sieci. Tanie loty Palma De Mallorca - Barcelona bardzo rzadko potrzebują papierowych potwierdzeń rezerwacji, nie trzeba zatem niczego drukować.

W trakcie takiej odprawy nadajesz bagaż, który zostanie zważony i zmierzony i powędruje do luku bagażowego. Na koniec dostaniesz kartę podkładową i masz możliwość natychmiast przystąpić do sprawdzania bezpieczeństwa. To znaczy, że zweryfikowane przedmioty spakowane do bagażu podręcznego. Należy także włożyć do skrzynki wszystkie sprzęty elektryczne, pasek i odzienie wierzchnie. Później już iść do samolotu.

Odprawa online

W tanich lotach Palma De Mallorca - Barcelona i od czasu do czasu w standardowych liniach lotniczych, możesz przeprowadzić odprawę online. To bardzo błyskawiczny i wygodny sposób. Masz gwarancję, że szybko otrzymasz kartę pokładową, możesz więc szybko przejść kontrolę bezpieczeństwa. Trzeba zaznaczyć, że odprawa online jest zazwyczaj dostępna wyłącznie dla turystów, mających wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawianie się online jest także znacznie tańszym rozwiązaniem. Bardzo często regularne linie lotnicze dokładają nadprogramową opłatę za wydrukowanie na lotnisku karty pokładowej. Jest to jednak zależne od konkretnych linii.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, które linie lotnicze obsługują trasę Palma De Mallorca - Barcelona