X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Palma de Mallorca Dusseldorf

już od 212 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dusseldorf

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dusseldorf
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bydgoszcz
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
18 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
21 lip (sob)
Germanwings
Lot bezpośredni
Londyn
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
12 cze (wto)
Flybe British European
Lot bezpośredni
Warszawa
26 cze (wto)
Ryanair
Dusseldorf
02 lip (pon)
Ryanair
Londyn
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
13 cze (śro)
Germanwings
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Palma de Mallorca Dusseldorf

Przewodnik po lotach Air France Palma de Mallorca Dusseldorf

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Palma de Mallorca - Dusseldorf linią Air France może być bardzo stresująca, co jest związane także z koniecznością przejścia odprawy. Jak wygląda odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą podróż Palma de Mallorca - Dusseldorf linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przyjedź na lotnisko na 2 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer miejsca i data odlotu.

Jak przebiega kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi np. o pasek od spodni, monety czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach przeprowadzana jest kontrola osobista.

Jak uprościć odprawę

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który kieruje do specjalnego rękawa lub busu rozwożącego podróżnych do samolotu. Warto także podkreślić, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Palma de Mallorca - Dusseldorf pozwala przejść odprawę online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.