X
Ładowanie...

Tanie loty Pardubice Zadar

już od 1439 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Czechy Zadar

Bilety lotnicze Czechy Zadar

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Praga
11 lip (śro)
Lufthansa
Zadar
15 lip (nie)
Lufthansa
Praga
07 lip (sob)
LOT
Zadar
11 lip (śro)
LOT
Praga
08 lip (nie)
Austrian Airlines
Zadar
15 lip (nie)
Lufthansa
Praga
09 lip (pon)
Austrian Airlines
Zadar
15 lip (nie)
Lufthansa
Praga
10 lip (wto)
Austrian Airlines
Zadar
15 lip (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pardubice Zadar

Przewodnik po lotach Pardubice Zadar

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale często po prostu port lotniczy. Tłumy, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – jest to przecież mało komfortowe przeżycie. Dowiedz się, czego możesz się obawiać przed rejsem i jak można się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest wcale straszna. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Jeśli przemieszczasz się na terenie Europy, niezbędny będzie jedynie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Pardubice - Zadar, obsługują bilety elektroniczne. Nie trzeba nic drukować, potrzebujesz tylko potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza umieszczonego na taśmie wszystkie monety i papiery, noszone w kieszeniach, połóż tam również torbę, płaszcz czy chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Pardubice - Zadar

Tanie loty z reguły pozwalają zabrać tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle pakowny, że z pewnością się do niego zmieścisz. Jednakze należy wszystko przemyśleć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a złożona struktura dokładnie skręconych podkoszulek nie była zniszczona.

Na górze zapakuj potrzebne dokumenty – i tak trzeba będzie je okazać w czasie kontroli. Postaraj się by na górze była także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry walizki trzeba włożyć także napoje. Jeśli obsługa wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby burzyć sumiennie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, zawczasu sprawdź, co można wnosić na pokład w tanich lotach Pardubice - Zadar.