X
Ładowanie...

Tanie loty Paros Ateny

już od 152 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Grecja Ateny

Bilety lotnicze Grecja Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
15 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
15 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Paros Ateny

Przewodnik po lotach Paros Ateny

Niepełnosprawność a lot Paros - Ateny

Znacznie częściej samoloty, które proponowane są przez różne linie lotnicze są przygotowane do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mogą oni bez trudu podróżować w ten sposób, a w dodatku jeszcze mają możliwość oczekiwać na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy już na pokładzie samolotu. Warto jednak zdawać sobie sprawę z kilku kwestii, tak aby posiadać gwarancję, że odpowiednio się do tego latania przyszykujemy, także jeśli zamówimy tanie loty Paros - Ateny.

To co najistotniejsze zgłośmy przed lotem Paros - Ateny

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że ilość miejsc dla ludzi niepełnosprawnych na pokładzie samolotu jest ograniczona. Dlatego już w czasie rezerwacji na tanie loty Paros - Ateny powinniśmy przekazać ten fakt liniom lotniczym tak aby mogły one to odnotować oraz we właściwy sposób nas rozmieścić podczas lotu. Jeśli poruszamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim podjechać do samolotu, a następnie przeniesiemy się na inny wózek, i nim dostaniemy się na sam pokład. Nasz zostanie włożony do luku bagażowego oraz dostarczony nam po lądowaniu. Oczywiście w czasie takiego przesiadania się z wózka na wózek możemy liczyć na pomoc załogi takiego samolotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Trzeba posiadać wiedzę, że nawet wybierając najtańszy bilet , możemy posiadać gwarancję, że balkonik czy laska dopomagająca nam w poruszaniu się, nie będą wliczane do masy bagażu. Znaczy to, że przysługuje nam jednakowy bagaż podręczny jak pozostałym podróżnym. Dodatkowo także tanie loty Paros - Ateny pozwalają na darmową podróż psa przewodnika i co więcej, zezwalają aby leciał on wraz z nami na pokładzie samolotu.

Jeśli wiemy, że w czasie przelotu potrzebna będzie nam pomoc ze względu na pewną niepełnosprawność, to trzeba to prędzej zgłosić. Dodatkowo trzeba znać własne prawa, lecz także obowiązki, tak abyśmy mieli pewność, że odpowiednio przyszykujemy się do takiej podróży. Tanie loty Paros - Ateny posiadają sporo kuszących propozycji, a ponieważ nie wykluczają one osób z jakąkolwiek niepełnosprawnością, to należy z tego skorzystać. To także znaczy, że coraz częściej na spełnianie planów o podróżach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także osoby z ograniczoną sprawnością ruchową.