X
Ładowanie...

Tanie loty Czech Airlines Paryż Madryt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Czech Airlines

Paryż Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Czech Airlines Paryż Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Czech Airlines Paryż Madryt

Przewodnik po lotach Czech Airlines Paryż Madryt

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Paryż - Madryt linią Czech Airlines może być powodem wielu stresów, co jest związane między innymi z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak wygląda odprawa i na co musimy się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Nie spóźnij się na lot

Przed Tobą wyjazd Paryż - Madryt linią Czech Airlines? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują karty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przyjedź na lotnisko na 2 godziny przed startem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Następnie konieczne jest nadanie bagażu rejestrowanego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer miejsca oraz data odlotu.

Sprawdzanie bagażu pokładowego

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem przeprowadzana jest kontrola osobista.

Wejście na pokład

Po przejściu przez kontrolę pasażer z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel kieruje do tzw. rękawa lub busu rozwożącego podróżnych na pokład. Warto także zauważyć, że w dzisiejszych czasach dużo linii lotniczych, np. obsługujących loty Paryż - Madryt umożliwia dokonanie odprawy online, co minimalizuje formalności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Arosa Zadar

Tanie loty Zurych Corvo

Tanie loty La Graciosa Aosta

Tanie loty Hilversum Morges

Tanie loty Wettingen Varna

Tanie loty Arboga Orzola

Tanie loty Zurych Logrono

Tanie loty Delemont Gstaad

Tanie loty Turkish Airlines Nowe Delhi

Tanie loty Lan Airlines wylot z: Viru Viru Intl

Tanie loty Lleida Heviz