X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Paryż Madryt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty EasyJet

Paryż Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze EasyJet Paryż Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje EasyJet Paryż Madryt

Przewodnik po lotach EasyJet Paryż Madryt

Jak przeżyć lot Paryż - Madryt linią easyJet z dzieckiem?

Narodziny dziecka wcale nie muszą znaczyć, że musimy zrezygnować z podróżowania, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko brać ze sobą. Warto tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem maluszka najlepiej, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Paryż - Madryt linią easyJet

Jeżeli zaplanujemy lot z maleństwem, powinniśmy dbać o to, aby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny przelot, to ma szansę się okazać, że dziecko prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. Dodatkowo szukając biletów w korzystnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wtedy zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy starszym dziecku płacimy już za cały bilet, czasem jedynie tanie loty Paryż - Madryt linią easyJet oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed wylotem Paryż - Madryt linią easyJet?

Trzeba sobie pozostawić troszkę czasu, tak byśmy na spokojnie mieli szansę się przygotować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać wcześniej, tak by bez nerwów oddać wszystkie walizki, móc spożyć coś lekkiego i spokojnie iść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przewiniemy maleństwo. Spora część przewoźników oferujących swoje usługi na danej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zająć naprawdę wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Paryż - Madryt linią easyJet nie posiadają w swojej usłudze serwowania jedzenia, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki oraz pieluszki, lecz też jakiegoś jedzenia. Do tego przeważnie potomstwo podróżujące na kolanach nie ma pozwolenia do swojego bagażu, więc wszystko powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzebna jest pomoc przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Paryż - Madryt linią easyJet mają właściwie przeszkolony personel, który będzie miał za zadanie pomóc podróżnym, czyli także i wam. Jeżeli dziecko zacznie płakać, próbuj mu dać pierś albo butelkę. Pomyśl również o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, by potomstwo swoim działaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem przeszkadzało innym. Lecz też nie przepraszaj za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Paryż - Madryt linią easyJet i jesteście 100% pasażerami. Może się okazać, że twoje potomstwo nie przepada za lataniem, ale pamiętaj, że nawet najtrudniejsza trasa ma swój koniec.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób można się przyszykować do lotu Paryż - Madryt linią easyJet z potomstwem, tak aby zrobić wszystko co tylko możliwe, aby lot minął spokojnie i bez niepotrzebnych stresów.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Lucerna Daugavpils

Tanie loty Montilla Koszyce

Tanie loty Udine Wiedeń

Tanie loty Londyn Sztokholm

Tanie loty Kasos Island Sonderborg

Tanie loty Olomouc Fagurholsmyri

Tanie loty Graz Shannon

Tanie loty Borgarfjordur Eystri Sigonella

Tanie loty Drezno Kabul

Tanie loty Lucerna Puente Genil

Tanie loty Engelberg Pecs