X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Paryż Madryt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Paryż Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Paryż Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Paryż Madryt

Przewodnik po lotach Ryanair Paryż Madryt

W jaki sposób przeżyć lot Paryż - Madryt linią Ryanair z dzieckiem?

Narodziny dziecka wcale nie powinny oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko brać ze sobą. Trzeba jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dostatecznie silne. Z pierwszym przelotem dziecka najlepiej, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne rozwiązania na trasie Paryż - Madryt linią Ryanair

Jeżeli zaplanujemy przelot z maleństwem, powinniśmy dbać o to, żeby na linii było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli lepszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na nocny przelot, to może się okazać, że dziecko prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. Dodatkowo poszukując biletów w przystępnej kwocie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach opiekuna, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy większym potomstwie płacimy już za cały bilet, czasami tylko tanie loty Paryż - Madryt linią Ryanair proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed lotem Paryż - Madryt linią Ryanair?

Trzeba sobie zostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przygotować do lotu. Na lotnisko musimy zajechać wcześniej, tak by bez stresu zdać wszystkie walizki, móc spożyć coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na moment przed lotem, w której przebierzemy maleństwo. Większość przewoźników oferujących swe usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zajmować naprawdę dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Paryż - Madryt linią Ryanair nie posiadają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, ale też jakiejś przekąski. Do tego przeważnie dziecko podróżujące na kolanach nie ma pozwolenia do własnego bagażu, czyli wszystko musimy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się prosić o pomoc. Tak samo jeżeli potrzebna jest pomoc przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Paryż - Madryt linią Ryanair posiadają odpowiednio przygotowany personel, który będzie miał za zadanie pomagać podróżnym, a więc także i tobie. Jeśli dziecko zacznie płakać, próbuj mu podać pierś czy butelkę. Pamiętaj także o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim działaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem dokuczało innym. Ale nie kajaj się za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Paryż - Madryt linią Ryanair i jesteście 100% pasażerami. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, lecz wiedz, że nawet najtrudniejsza podróż posiada swoją metę.

Warto pomyśleć w jaki sposób można się przygotować do lotu Paryż - Madryt linią Ryanair z dzieckiem, tak aby zrobić wszystko co tylko realne, by lot przeminął spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Varna Kefalinia

Tanie loty Krajowa Nisz

Tanie loty Sitia Holmavik

Tanie loty Montilla Joroinen

Tanie loty Glarus Salamanca

Tanie loty Daugavpils Paros

Tanie loty St Anton Montilla

Tanie loty Surat Thani

Tanie loty Bahamasair Spring Point

Tanie loty Darwin Airlines wylot z: Fiumicino Arpt