X
Ładowanie...

Tanie loty Transavia France Paryż Madryt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Transavia France

Paryż Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Transavia France Paryż Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Transavia France Paryż Madryt

Przewodnik po lotach Transavia France Paryż Madryt

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wymarzony urlop Paryż - Madryt linią President Airlines i chcesz zadbać o każdy szczegół? Oprócz zarezerwowania hotelu, wykupienia lotu i zabrania walizek, warto również pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu odpowiedniej oferty?

Polak na urlopie

Branża turystyczna przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według szacunków w ubiegłym roku urlopy planowało nawet kilkanaście mln osób. Duża część podróżnych wybiera urlopy poza granicami kraju - przyciąga nas perspektywa wylegiwania się na piaszczystej plaży, próbowania nowych potraw, oglądania historycznych miejsc. Zagraniczne destynacje to marzenie wielu osób, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu wystąpią nieoczekiwane sytuacje? Pobyt w szpitalu, leki, opóźniony lot Paryż - Madryt linią President Airlines, skradziony bagaż, konieczność szybszego powrotu do kraju - to wszystko może spowodować bardzo duże koszty. Skutki wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jak wybrać polisę ubezpieczeniową?

Decydując się na ofertę warto przede wszystkim zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą ubezpieczyciel jest zobowiązany pokryć. Na terenie Unii Europejskiej jej minimalna wysokość powinna sięgnąć 20 tysięcy euro, zaś poza nią - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie koszty leczenia - jest to szczególnie istotne m.in. w USA. Godna polecenia polisa powinna również zagwarantować klientowi środki z tytułu nieszczęśliwych wypadków.

Elementy opcjonalne ubezpieczenia

Towarzystwa funkcjonujące na rynku oferują również polisy od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie cennych przedmiotów, pokrycie kosztów odwołanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Planujesz lot Paryż - Madryt linią President Airlines? Zwróć uwagę na to, żeby dokładnie przeczytać umowę - dzięki temu unikniesz różnych niejasności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ceuta Zoersel

Tanie loty Barcelona Vitoria

Tanie loty Olten Kopenhaga

Tanie loty Asuncion Poznań

Tanie loty Faskrudsfjordur Bregenz

Tanie loty Apeldoorn Salina

Tanie loty Rijeka Mytilene

Tanie loty Luosto Alicante

Tanie loty Saudi Arabian Airlines wylot z: Singapur

Tanie loty Leros Brno

Tanie loty Ithaca Madryt