X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Paryż Rzeszów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Paryż Rzeszów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Paryż Rzeszów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Paryż Rzeszów

Przewodnik po lotach Lufthansa Paryż Rzeszów

A co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Trzeba zapamiętać, że osoby niepełnosprawne nie muszą cały dzień siedzieć w domu. Sporo przewoźników proponuje odpowiednio przygotowane samoloty, w których znajdują się przestrzenie przygotowane do ludzi kalekich, jak również odpowiednio przystosowane łazienki. Nawet tanie loty Paryż - Rzeszów linią Lufthansa mają we własnej ofercie ofertę dla takich osób, a to oznacza, że swobodnie mogą zwiedzać inne kraje.

O czym należy pamiętać na trasie Paryż - Rzeszów linią Lufthansa

Jeżeli człowiek niepełnosprawny chce skorzystać z oferty jaką mają tanie loty Paryż - Rzeszów linią Lufthansa, to powinien pamiętać, żeby wypisać właściwy formularz. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że taka osoba chce polecieć i będzie ona miała zajęte miejsce. Czasem ilość odpowiednich miejsc w samolocie może być sztywno ustalona, więc warto uprzedzić o swojej obecności na trasie Paryż - Rzeszów linią Lufthansa

.

Jak długo polecimy?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mają prawo wziąć do środka samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście trzeba myśleć o smyczy, kagańcu oraz potrzebnych dokumentach, lecz będzie to możliwe. Jeśli także wybierze się właściwy przelot to dana wyprawa będzie sympatycznie zapamiętana. Nie będziemy mieli problemów z zabraniem takiego psa nawet wtenczas, kiedy zarezerwujemy tanie loty Paryż - Rzeszów linią Lufthansa

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Wyszukaliśmy tani lot, wiemy że pokład będzie przystosowany do ludzi niepełnosprawnych, lecz zastanawiamy się, jak zmieścimy się do niego z własnym wózkiem? Należy powiedzieć, że swoim wózkiem dojedziemy jedynie do schodów, potem załoga lotu Paryż - Rzeszów linią Lufthansa dopomoże nam się przesiąść na węższy wózek, nim dostaniemy się do środka, a nasz będzie schowany do luku bagażowego. Po zakończonym przelocie, ponownie będą musieli nam asystować, abyśmy przenieśli się na swój wózek.

Trzeba sprawdzić jakich formalności należy dopełnić, żebyśmy mieli pewność, że dostaniemy się na przelot Paryż - Rzeszów linią Lufthansa. Im więcej informacji o sobie podamy, tym lepiej przewoźnik będzie mógł się przyszykować do zajmowania się naszą osobą oraz zagwarantowania tego co potrzebne. Ale im mniejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu tym zająć.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Soelden Sitia

Tanie loty Sarmellek Interlaken

Tanie loty Silkeborg Saariselka

Tanie loty Gjogur Bregenz

Tanie loty Funchal Rapperswil

Tanie loty Visp Chania

Tanie loty Sarmellek Kilkenny

Tanie loty Manila Szczecin

Tanie loty Nowe Delhi Jaipur

Tanie loty Norwegian Ryga Gdańsk

Tanie loty China Eastern Airlines wylot z: Gimpo Intl