X
Ładowanie...

Tanie loty Peoria Warszawa

już od 1396 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

USA Warszawa

Bilety lotnicze USA Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
30 kwi (wto)
Ryanair
Warszawa
10 maj (pią)
Ryanair
Nowy Jork
29 kwi (pon)
Norwegian
Warszawa
10 maj (pią)
Norwegian
Nowy Jork
02 maj (czw)
Norwegian
Warszawa
10 maj (pią)
Norwegian
Nowy Jork
29 sie (czw)
Norwegian
Warszawa
13 wrz (pią)
Norwegian
Nowy Jork
01 maj (śro)
Ryanair
Warszawa
10 maj (pią)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Peoria Warszawa

Przewodnik po lotach Peoria Warszawa

Bagaż niemowlaka-informacje dla lecących na trasie Peoria - Warszawa

To czy pociecha może mieć swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Peoria - Warszawa. Zazwyczaj to kwestia wieku malucha oraz przewoźników, z którymi podróżujesz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku do drugiego roku życia większość przewoźników podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego rodzica w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego przypisanego na dane niemowlaka. Gdy maluch skończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż odprawiany a warunki jego przewozu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Peoria - Warszawa. Nieliczni przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych opłat na pokład masz prawo wziąć wózek składany, który nie jest wliczany do bagażu kabinowego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy bagażowej  tylko oddaj obsłudze tuż przed wejściem na pokład samolotu Peoria - Warszawa. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Peoria, jak i po lotnisku docelowym w Warszawa. Jeśli dana linia lotnicza nakazuje transport niemowlaka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może doliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego rodzica. Inne akcesoria niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do przewozu malucha trzeba odprawić jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy opłat ustalonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku podróży z maluchm rodzica obowiązują ograniczenia w przewozie pokarmów oraz napojów. Wyjątkiem jest pokarm dla dziecka, w tym napoje, które możesz wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.