X
Ładowanie...

Tanie loty Pescara Bruksela

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 kwi 03 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Pescara Bruksela

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Pescara Bruksela

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Pescara Bruksela

Przewodnik po lotach Pescara Bruksela

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy turysta dobrze wie, że przygotowanie się do wyjazdu może nastręczyć wiele trudności - trzeba w końcu dokonać selekcji ubrań, zmieścić je w bagażu, a także mieć na uwadze różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie wyjazdu Pescara -Bruksela. Bardzo ważną kwestią jest też wybór walizki, do której spakujemy nasz urlopowy dobytek. Co okaże się bardziej funkcjonalne - torba czy walizka? Prezentujemy praktyczne wskazówki dla turystów.

Walizka na kółkach

Właśnie przygotowujesz się do podróży i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka posiadająca kółka jest niezwykle praktyczna i pozwala na bezproblemowe transportowanie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie musimy zatem męczyć się z przenoszeniem ciężkich pakunków. Walizka zrobiona ze sztywnego doskonale zabezpiecza zawartość bagażu przez urazami mechanicznymi, ale sama w sobie jest dość ciężka, co może powodować konieczność zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Kiedy warto postawić torbę podróżną

Z kolei torba jest wykonana z miękkiego tworzywa, co pozwala na zapakowanie więcej rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Do wad można zaliczyć ryzyko uszkodzenia zawartości - torba nie jest tak stabilna jak wykonana z tworzywa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Pescara -Bruksela? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku istotnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, brzytw, brzytw, czy pilniczków do paznokci. Przed wyjazdem należy przejrzeć zawartość bagażu, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.