X
Ładowanie...

Tanie loty Pescara Turyn

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 kwi 03 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Pescara Turyn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Pescara Turyn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Pescara Turyn

Przewodnik po lotach Pescara Turyn

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Pescara - Turyn

Wyruszasz w podróż do Pescara - Turyn i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami transportu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników udziela zgody na przewóz sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Pescara - Turyn przewoźnik może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Pescara - Turyn musisz koniecznie zgłosić go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Pescara - Turyn, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej chronią sprzęt oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Minusem tego rodzaju opakowania, jest podatność na uszkodzenia, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Turyn bez szwanku.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Breiddalsvik Kos

Tanie loty Funchal Lenzburg

Tanie loty Chateau-D'Oex Gorna Oriahovitsa

Tanie loty Leros Interlaken

Tanie loty Kajaani Grundarfjordur

Tanie loty Faro Ioannina

Tanie loty Gorna Oriahovitsa Saariselka

Tanie loty Ateny Tulcea

Tanie loty Air Europa Amsterdam

Tanie loty Transaero Airlines wylot z: Malpensa Arpt