X
Ładowanie...

Tanie loty Philipsburg Turyn

już od 99 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malta
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
08 sty (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
10 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sty (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
13 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
10 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
13 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sty (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Turyn
17 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Philipsburg Turyn

Przewodnik po lotach Philipsburg Turyn

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla turystów

Rezerwujesz podróż samolotem do Saint Marteen - Turyn i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Saint Marteen - Turyn, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku może zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w podróży. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, pasty do zębów, błyszczyków, wody, alkoholu. Jeśli mamy biżuterię to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu kabinowego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Saint Marteen - Turyn. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, czyli takie, które mogą posłużyć za broń.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja podróż do Saint Marteen - Turyn nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój lot jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Saint Marteen - Turyn masz możliwość zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.