X
Ładowanie...

Tanie loty American Airlines Phoenix Warszawa

już od 985 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

USA Warszawa

Bilety lotnicze USA Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
27 sty (nie)
Ryanair
Warszawa
09 lut (sob)
Ryanair
Nowy Jork
29 sty (wto)
Ryanair
Warszawa
12 lut (wto)
Ryanair
Nowy Jork
27 sty (nie)
Ryanair
Warszawa
05 lut (wto)
Ryanair
Nowy Jork
02 lut (sob)
WizzAir
Warszawa
10 mar (nie)
WizzAir
Nowy Jork
02 lut (sob)
WizzAir
Warszawa
08 lut (pią)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje American Airlines Phoenix Warszawa

Przewodnik po lotach American Airlines Phoenix Warszawa

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Phoenix - Warszawa linią American Airlines to dla wielu osób ogromny stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale również z koniecznością przejścia odprawy. Jak przebiega odprawa i na co musimy się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Staw się na lotnisku wcześniej

Planujesz podróż Phoenix - Warszawa linią American Airlines? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 3 godziny przed odlotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę pokładową, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu i data odlotu.

Jak przebiega kontrola bezpieczeństwa

Po otrzymaniu karty pokładowej trzeba stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż pokładowy, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o zegarek, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - telefon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem obsługa prosi o zdjęcie obuwia.

Wejście na pokład

Po odbyciu kontroli podróżny z torbą podręczną może nareszcie udać się do bramki w hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autobusu rozwożącego turystów do samolotu. Warto także zauważyć, że w dzisiejszych czasach dużo linii lotniczych, np. obsługujących trasy Phoenix - Warszawa pozwala przejść odprawę online, co bardzo upraszcza cały proces.