X
Ładowanie...

Tanie loty China Southern Airlines Phuket Guangzhou

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty China Southern Airlines

Phuket Guangzhou

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze China Southern Airlines Phuket Guangzhou

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje China Southern Airlines Phuket Guangzhou

Przewodnik po lotach China Southern Airlines Phuket Guangzhou

Jak zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Phuket - Guangzhou linią China Southern Airlines?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeśli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas kwestia bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą do środka. Istotne jest to, że taki bagaż musi posiadać ustalone wymiary i wagę, tak byśmy posiadali pewność, że będziemy mogli go zabrać na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co powinniśmy patrzeć?

Lecąc z Phuket do Guangzhou należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, gotówkę oraz wszelkie wartościowe przedmioty, nawet wtenczas, kiedy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest wybrać torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Phuket - Guangzhou linią China Southern Airlines oferują nam szansę zabrania na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto zdecydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niedrogo dokupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy musieli wyjąć niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, żeby wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Phuket - Guangzhou linią China Southern Airlines

Jeżeli bierzemy jedynie bagaż podręczny, albo pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty albo kurtkę włożyć na siebie. Nawet tanie loty Phuket - Guangzhou linią China Southern Airlines nie posiadają ograniczenia co do wagi pasażerów, a więc nie będzie trudności, abyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każda linia wprowadza własną politykę bagażową

Organizując lot samolotem, musimy pamiętać, że każda linia posiada własne reguły bagażowe. Dlatego warto sprawdzić, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Phuket - Guangzhou linią China Southern Airlines, posiadają dość spore ceny za przewóz bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie sprawdzić, jakie rzeczy mogą się pojawić w bagażu podręcznym oraz jakie ma posiadać wielkości oraz masę, bo wtedy zaoszczędzimy mnóstwo stresów podczas lotu.