X
Ładowanie...

Tanie loty Hainan Airlines Phuket Guangzhou

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Hainan Airlines

Phuket Guangzhou

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Hainan Airlines Phuket Guangzhou

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Hainan Airlines Phuket Guangzhou

Przewodnik po lotach Hainan Airlines Phuket Guangzhou

Czy jest szansa zabrać medykamenty na przelot Phuket - Guangzhou linią Hainan Airlines

Jeżeli mieliśmy już kiedyś możliwość skorzystać z propozycji lotu Phuket - Guangzhou linią Hainan Airlines, to bez wątpienia orientujemy się, w jaki sposób trzeba zapakować walizkę. Ale co, jeśli tym razem powinniśmy zabrać ze sobą medykamenty? Czy wiemy, jak to wygląda, które leki możemy ze sobą zabrać oraz czy mamy szansę je trzymać w walizce podręcznej? Trzeba sprawdzić tą kwestię, tak abyśmy mieli pewność, że lot Phuket - Guangzhou linią Hainan Airlines przeminie nam miło i bez niepotrzebnego stresu.

Medykamenty w walizce podręcznej w czasie lotu Phuket - Guangzhou linią Hainan Airlines.

Przede wszystkim warto powiedzieć, że jeżeli kupiliśmy wejściówkę na tanie loty Phuket - Guangzhou linią Hainan Airlines, to podobnie jak przy lotach regularnych, medykamenty mamy możliwość posiadać w bagażu podręcznym. Oczywiście powinniśmy poinformować o ich obecności w momencie kontroli osobistej, ale powinniśmy je mieć w oddzielnej siatce. Wówczas kontrola przebiegnie szybciej, i będziemy mogli wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Zasada będzie taka, że mieć mamy możliwość medykamenty bez recepty, które są udostępnione dla wszystkich oraz te na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy mieć oświadczenie od lekarza, bo może się przydać przy konieczności weryfikacji medykamentów.

Czy jest limit na ich ilość?

Jeżeli idzie o medykamenty w płynie, nie ma limitu na ich ilość. To oznacza, że mamy szansę zabrać na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Lecz, musimy zabrać jedynie taką ilość medykamentów, jaka jest nam rzeczywiście potrzebna w czasie wyjazdu. Tanie loty Phuket - Guangzhou linią Hainan Airlines zezwalają również na wniesienie ze sobą niewielkich, zapakowanych igieł, jeśli jakiś lek powinien być aplikowany podskórnie, jednak ich wnoszenie również warto natychmiast zgłosić podczas kontroli. Nie mniej, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrótszy przelot, to i tak możemy mieć ze sobą potrzebne leki przepisane na receptę, jak również kropelki do oczu czy płyn do dezynfekcji, jeżeli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy warunki w odniesieniu do przewożenia leków, to dowiemy się, że możemy również mieć w samolocie urządzenia medyczne. Jednak trzeba zapytać przewoźnika

jak to się odbędzie z transportem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo może się okazać, że muszą lecieć w luku bagażowym. Jednak świadomość, że możemy wziąć na pokład leki oraz potrzebny sprzęt medyczny, pozwoli nam wreszcie bez problemów skorzystać z propozycji, którą mają dla wszystkich klientów tanie loty Phuket - Guangzhou linią Hainan Airlines.