X
Ładowanie...

Tanie loty Jetstar Asia Phuket Kanton

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Jetstar Asia

Phuket Kanton

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Jetstar Asia Phuket Kanton

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Jetstar Asia Phuket Kanton

Przewodnik po lotach Jetstar Asia Phuket Kanton

Jak przeżyć podróż Phuket - Guangzhou linią Jetstar Asia Airways z dzieckiem?

Pojawienie się potomstwa w ogóle nie musi oznaczać, że musimy rezygnować z podróżowania, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy dziecko brać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym lotem maluszka dobrze jest, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Phuket - Guangzhou linią Jetstar Asia Airways

Jeśli zaplanujemy lot z maleństwem, powinniśmy zadbać o to, aby na linii było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali lepszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na wieczorny przelot, to może się okazać, że dziecko będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w korzystnej cenie, powinniśmy pamiętać, że dzieciaczki do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wtedy zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy starszym dziecku zapłacimy już za cały bilet, czasami jedynie tanie loty Phuket - Guangzhou linią Jetstar Asia Airways proponują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed lotem Phuket - Guangzhou linią Jetstar Asia Airways?

Warto sobie pozostawić troszkę czasu, tak abyśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać prędzej, tak by bez stresu zdać nasze walizki, móc zjeść coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przebierzemy maleństwo. Spora część przewoźników proponujących swe usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mogli zajmować naprawdę wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Phuket - Guangzhou linią Jetstar Asia Airways nie posiadają w swojej usłudze serwowania jedzenia, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki oraz pieluszki, ale także jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie posiada pozwolenia do własnego bagażu, więc całość powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się poprosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzeba wsparcia przy dziecku, także proś o to. Tanie loty Phuket - Guangzhou linią Jetstar Asia Airways posiadają właściwie przeszkolony zespół, który ma za zadanie pomagać podróżnym, czyli także i tobie. Jeśli maleństwo zacznie płakać, próbuj mu podać pierś albo butelkę. Pamiętaj także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, aby dziecko swoim działaniem, uderzaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem dokuczało innym. Lecz też nie przepraszaj za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Phuket - Guangzhou linią Jetstar Asia Airways i staliście się pełnoprawnymi pasażerami. Może się okazać, że twoje potomstwo nie lubi latania, ale wiedz, że nawet najcięższa podróż posiada swój koniec.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do podróży Phuket - Guangzhou linią Jetstar Asia Airways z potomstwem, tak by zrobić wszystko co jest możliwe, aby podróż przeminęła spokojnie i bez większych nerwów.