X
Ładowanie...

Tanie loty Pistarini Arpt Frankfurt

już od 143 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Frankfurt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Frankfurt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
04 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
17 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
30 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
04 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
13 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
17 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pistarini Arpt Frankfurt

Przewodnik po lotach Pistarini Arpt Frankfurt

Bagaż dziecięcy-wskazówki dla lecących na trasie Buenos Aires (Ministro Pistarini) - Frankfurt

To czy niemowlak może mieć swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Buenos Aires (Ministro Pistarini) - Frankfurt. Głównie to kwestia wieku niemowlaka oraz linii lotniczych, z których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z niemowlakiem w wieku poniżej dwóch lat znaczna część linii lotniczych podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego rodzica w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego przypisanego na dane dziecka. Gdy maluch skończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany a zasady jego przewozu są takie same, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Buenos Aires (Ministro Pistarini) - Frankfurt. Niektórzy przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż rodzica. Bez dodatkowych opłat do samolotu masz prawo wziąć wózek z opcją złożenia, który nie jest dodany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj w trakcie odprawy walizek  tylko przekaż obsłudze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Buenos Aires (Ministro Pistarini) - Frankfurt. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Buenos Aires (Ministro Pistarini), jak i po lotnisku docelowym w Frankfurt. Jeśli dany przewoźnik narzuca transport dziecka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale może odliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego rodzica. Dodatkowe przedmioty dziecięce nie służące bezpośrednio do przewozu dziecka trzeba odprawić jako kolejny bagaż odprawiany według taryfy cenowej ustalonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku podróży z maluchm opiekuna obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz napojów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które masz prawo wziąć na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.