X
Ładowanie...

Tanie loty Pistarini Arpt Monachium

już od 411 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Monachium

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Monachium
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
28 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Monachium
02 lis (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
30 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Monachium
02 lis (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Rzeszów
28 sty (czw)
LOT
Monachium
13 lut (sob)
LOT
Rzeszów
28 sty (czw)
LOT
Monachium
14 lut (nie)
LOT
Rzeszów
28 sty (czw)
LOT
Monachium
16 lut (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pistarini Arpt Monachium

Przewodnik po lotach Pistarini Arpt Monachium

Zniszczenie bagażu w trakcie lotu Buenos Aires (Ministro Pistarini) - Monachium

Lecisz samolotem i na lotnisku okazuje się, że bagaż został zniszczony? Poniżej prezentujemy kilka istotnych rad , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii zadbania o bagaż podróżujących- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z bagażem określa art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i rozporządzenie PE 889/2002. Wskazane wyżej dokumenty informują o tym, że organizator lotu ponosi odpowiedzialność za szkody walizki  wyłącznie pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że turysta ma prawo do starania się o odszkodowanie za swoją stratę.W sytuacji gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą szkody.Gdy bagaż nie jest rejestrowany podróżny musi udowodnić, że doszło do szkody z winy przewoźnika.

Zniszczenie walizki w podróży do Buenos Aires (Ministro Pistarini) - Monachium- wskazówki dla turysty

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Buenos Aires (Ministro Pistarini) - Monachium warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania reklamacji do danego przewoźnika, ponieważ określają szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony w trakcie lotu, zgłoś to zdarzenie od razu po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku powinno się wypełnić  formularz PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych elementów bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Fomularz reklamacyjny możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego mienia w celu uwiarygodnienia szkody. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia torby przez linie lotnicze jest zakup konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.