X
Ładowanie...

Tanie loty Piza Kefallinia

już od 1000 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kefallinia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kefallinia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
03 lip (wto)
Aegean Air
Kefallinia
12 lip (czw)
Aegean Air
Kraków
05 lip (czw)
Aegean Air
Kefallinia
12 lip (czw)
Aegean Air
Kraków
01 lip (nie)
Aegean Air
Kefallinia
12 lip (czw)
Aegean Air
Kraków
03 lip (wto)
Aegean Air
Kefallinia
10 lip (wto)
Aegean Air
Kraków
05 lip (czw)
Aegean Air
Kefallinia
10 lip (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Piza Kefallinia

Przewodnik po lotach Piza Kefallinia

Co może znajdować się w bagażu w czasie lotu Piza - Kefallinia

Jeżeli lecimy pierwszy raz, bo w końcu do podróżowania skusiły nas tanie loty Piza - Kefallinia, to niewątpliwie namyślamy się, co mamy prawo ze sobą wziąć, a czego zabrać nie możemy. Z tego powodu trzeba zajrzeć do specjalnych poradników, które na swojej witrynie mają różni przewoźnicy. Wtedy będziemy mogli na ten temat pozyskać rzeczywiście sporą wiedzę.

Co mamy prawo posiadać na pokładzie podczas podróży Piza - Kefallinia

Przede wszystkim jesteśmy ciekawi, co możemy wziąć ze sobą do samolotu podczas lotu Piza - Kefallinia? Trzeba posiadać świadomość, że możemy zabrać odrobinę pożywienia, jeśli będzie ono zapakowane przez producenta. Dodatkowo możemy zabrać niewielką ilość płynów, jednak nie przekraczającą 1 litr, a poza tym muszą znajdować się w butelkach do 100 mililitrów. Te płyny powinny zostać zapakowane wspólnie, w przezroczystym worku, bo wówczas łatwiej będziemy mogli przejść przez odprawę. I nie będzie miało tutaj znaczenia, czy wybierzemy regularnych przewoźników czy tanie loty Piza - Kefallinia, tego typu wytyczne będą nas obowiązywać przy każdym locie.

W czasie lotu Piza - Kefallinia medykamenty możemy posiadać

Nawet jeżeli postanowimy zakupić bilet na najtańszy przelot za , to i tak powinniśmy mieć świadomość, że leki do samolotu mamy prawo zabrać. Tak te, jakie będą ogólnodostępne jak dla przykładu syrop na kaszel, jak i te na receptę. Przy tych drugich warto jednak mieć pismo od lekarza. Oczywiście powinniśmy posiadać ich przy sobie tyle, ile rzeczywiście będziemy potrzebować podczas wyjazdu, a więc jeśli czeka nas trwająca krótko podróż , to nie należy zabierać więcej, niż jesteśmy w stanie wykorzystać.

Co do luku bagażowego?

Jeśli chcemy na lot Piza - Kefallinia wziąć większą ilość płynów, albo planujemy zabrać coś ostrego, to należy to spakować do bagażu lecącego w luku bagażowym. Wtedy będzie to leciało w luku bagażowym i uda nam się to przewieźć, nawet jeżeli wybierzemy tanie loty Piza - Kefallinia. Powinniśmy jednak wiedzieć, że nie ważne, do którego bagażu je spakujemy. Nie możemy zabrać ze sobą substancji łatwopalnych i wybuchowych, a to znaczy, że w domu powinny zostać różnego typu butle z gazem i latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakie obostrzenia w odniesieniu do walizek posiadają tanie loty Piza - Kefallinia oraz pozostali przewoźnicy. Im więcej się na ten temat dowiemy, tym mniejszą ilość przedmiotów będziemy musieli wyciągnąć z walizki w czasie kontroli oraz pozostawić na lotnisku.