X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Piza Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Piza Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Piza Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Piza Kraków

Przewodnik po lotach Ryanair Piza Kraków

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak szeroka, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą urlop z najmłodszymi członkami rodziny? Przedstawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno lot Piza - Kraków linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla dziecka.

Profilaktyczna wizyta u pediatry

Jest to niezbędne niezależnie od kraju destynacji. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Należy także zweryfikować stan zębów u dentysty czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Jakie dokumenty są niezbędne

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi warto również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Dobre ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, zagubionych walizek, kradzieży rzeczy osobistych czy transportu medycznego. Obecnie polisę można wykupić online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Podróż samolotem Piza - Kraków linią Ryanair

Nie każdy maluch dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku drobne maskotki przed wejściem do samolotu.

Zawartość walizek

Planujesz z dziećmi lot Piza - Kraków linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się również plastry, środek na komary, antybiotyki czy elektrolity.