X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Piza Kraków

już od

28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Piza Kraków

Bilety lotnicze Ryanair Piza Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Piza Kraków

Przewodnik po lotach Ryanair Piza Kraków

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak szeroka, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą urlop z najmłodszymi członkami rodziny? Przedstawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno lot Piza - Kraków linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla dziecka.

Profilaktyczna wizyta u pediatry

Jest to niezbędne niezależnie od kraju destynacji. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Należy także zweryfikować stan zębów u dentysty czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Jakie dokumenty są niezbędne

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi warto również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Dobre ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, zagubionych walizek, kradzieży rzeczy osobistych czy transportu medycznego. Obecnie polisę można wykupić online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Podróż samolotem Piza - Kraków linią Ryanair

Nie każdy maluch dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku drobne maskotki przed wejściem do samolotu.

Zawartość walizek

Planujesz z dziećmi lot Piza - Kraków linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się również plastry, środek na komary, antybiotyki czy elektrolity.