X
Ładowanie...

Tanie loty Piza Tegel Arpt

już od 87 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Tegel Arpt

Bilety lotnicze Włochy Tegel Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Neapol
02 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
23 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
29 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
23 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Piza Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Piza Tegel Arpt

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla turystów

Planujesz podróż samolotem do Piza - Berlin (Tegel Airport) i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Piza - Berlin (Tegel Airport) oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Piza - Berlin (Tegel Airport), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego przedmiotów takich jak: przedmioty wartościowe, lekarstwa potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów tożsamości, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Limity transportu jedzenia oraz płynów w bagażu odprawianym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.