X
Ładowanie...

Tanie loty Poprad Billund

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poprad Billund

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poprad Billund

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poprad Billund

Przewodnik po lotach Poprad Billund

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz wyjazd i chcesz wziąć ze sobą ukochanego psa? Sprawdź, czy Twoja linia lotnicza akceptuje obecność futrzaka w kabinie pasażerskiej. Prezentujemy najważniejsze informacje dla właścicieli. W jaki sposób przygotować zwierzaka do podróży samolotem Poprad -Billund?

Sprawdź regulamin przewoźnika

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed wykupieniem biletów należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich przewoźników wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Zdarza się również, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla pupila. Kupiłeś bilety na połączenie Poprad - Billund, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla futrzaka nie musimy kupować oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast przygotowanie odpowiedniej klatki, w której pupil bezpiecznie przetrwa podróż. Transporter musi oczywiście być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi wstać, obrócić.

Jak przygotować psa do podróży Poprad -Billund

Jeżeli planujesz wyjechać ze zwierzakiem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Najbardziej istotne są dokumenty - przede wszystkim paszport wystawiony przez weterynarza. Zwierzę musi także mieć wszczepiony czip - jest to obowiązkowe na terenie całej wspólnoty unijnej. Planujesz podróż Poprad -Billund? Ważna informacja - czasie lotu pojemnik ze zwierzęciem nie może być otwierany, a samego pupila nie można z niego wyjmować. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie spokojniejszy.