X
Ładowanie...

Tanie loty Poprad Chania

już od 417 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
25 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
27 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
28 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
04 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poprad Chania

Przewodnik po lotach Poprad Chania

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Poprad -Chania i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem zweryfikuj, do czego zobowiązani są turyści. Kiedy przewoźnik może odmówić wpuszczenia pasażera na pokład? Sprawdziliśmy to!

Do czego zobowiązani są turyści?

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wylotem należy zapoznać się z unijnymi przepisami, które wskazują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto zweryfikować także przed wyjazdem do egzotycznych destynacji. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Poprad -Chania, czy inny kierunek, nie zapominaj o tym, że linie lotnicze mogą nie wpuścić do samolotu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z pasażerami, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są również przepisy związane z zawartością walizek. Zakazane jest przewożenie środków, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - np. igły, nożyczki, materiały łatwopalne.

Zwrot kosztów noclegu i wyżywienia

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu i traktować podróżnych z odpowiednim szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Pasażerowie mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i wyżywienia. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń przed lotem Poprad -Chania pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.