X
Ładowanie...

Tanie loty Poprad Madryt

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poprad Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poprad Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poprad Madryt

Przewodnik po lotach Poprad Madryt

Odprawa na lotnisku – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Poprad - Madryt

Odprawianie się przed lotem zazwyczaj dość długo trwa. To właśnie z jej powodu należy być na lotnisku nawet o dwie godziny przed wylotem. Odprawa bagażowo-biletowa to moment, kiedy zostanie wydana ci karta pokładowa i gdy trzeba nadać bagaż rejestrowany. Sprawdź, na czym polega podchodzenie do odprawy na lotnisku i w jaki sposób możesz ją usprawnić.

Odprawa biletowo-bagażowa

Znajdź miejsce odprawy twojego lotu. Zawczasu wyciągnij także wszystkie dokumenty – potrzebujesz dowodu i paszportu. Musisz również mieć przy sobie kod rezerwacji online, jeżeli znalazłeś bilety przez Internet. Tanie loty Poprad - Madryt bardzo rzadko oczekują okazaia papierowych potwierdzeń rezerwacji, nie masz takiej potrzeby zatem nic drukować.

W czasie tej odprawy nadaje się bagaż rejestrowany, który będzie zważony i przesłany do luku bagażowego. Potem będziesz miał wydrukowaną kartę podkładową i możesz od razu przystąpić do sprawdzania bezpieczeństwa. Oznacza to, że skontrolowane zostają przedmioty wnoszone na pokład w bagażu podręcznym. Powinieneś także przełożyć do skrzynki wszystkie urządzenia elektryczne, pasek do spodni i kurtki. Potem już wejść do samolotu.

Odpraw się online

W tanich lotach Poprad - Madryt i od czasu do czasu w regularnych liniach lotniczych, można zrobić odprawę w sieci. To zdecydowanie bardzo błyskawiczny i komfortowy sposób. Odprawa online sprawia, że szybko otrzymasz kartę pokładową, masz możliwość dzięki temu szybko przejść kontrolę. Trzeba zaznaczyć, że odprawa online jest zazwyczaj dostępna tylko dla osób, zabierających ze sobą wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawa online jest również o wiele tańszym rozwiązaniem. Z zasady regularne linie lotnicze dokładają nadprogramową opłatę za wydanie karty pokładowej. Nie jest to jednak regułą.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, jakie linie lotnicze obsługują trasę Poprad - Madryt