X
Ładowanie...

Tanie loty Poprad Walencja

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Poprad Walencja

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poprad Walencja

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poprad Walencja

Przewodnik po lotach Poprad Walencja

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto się ubezpieczyć przed lotem Poprad - Walencja? Informator dla podróżnych

Planujesz lot Poprad - Walencja  i rozmyślasz nad zakupem ubezpieczenia turystycznego? Jeśli Twój wyjazd Poprad - Walencja jest lotem za granicę w szczególności do państw o niepewnej sytuacji politycznej lub podróżujesz z rodziną z małymi dziećmi, warto taką możliwość wziąć pod uwagę, oczywiście w zależności od środków finansowych, które możesz przeznaczyć na ten rodzaj wydatku. Wartość ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu sytuacji, przeciw którym chcesz się ubezpieczyć oraz może być różna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed lotem warto zapoznać się z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować taką polisę ubezpieczeniową do swoich potrzeb.

Co gwarantuje zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej?

Do wylotu Poprad - Walencja pozostało już kilka dni i wahasz się nad wykupieniem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w mediach czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie mówiąc już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim z obawy przed tym wszystkim zrezygnujesz z lotu Poprad - Walencja przeczytaj, co obejmuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim taka polisa gwarantuje całościową opiekę w trakcie wyjazdów zagranicznych i krajowych, a także zapewnia komfort podczas podróży samolotem. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie gwarantuje, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby bagaż dotarła do destynacji razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed utratą lub zniszczeniem bagażu podróżnego można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie turystyczne. Polisa ubezpieczeniowa zapewnia pokrycie kosztów związanych z utratą, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez organizatora lotu, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Rekompensata zostanie wypłacona również w przypadku, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Ponadto ubezpieczyciel zapewnia pokrycie kosztów za opóźnienie samolotu oraz w sytuacji jego całkowitego odwołania. Poza tym możesz zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w kraju docelowym, zagubienia gotówki wypłaconej z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa rozpoczyna się w momencie przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej przez osobę ubezpieczoną w terminie określonym w polisie.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy precyzyjnie wybrać termin rozpoczęcia oraz zakończenia okresu ubezpieczenia, tzn. daty podróży.